P1010626-1 P1010629-1

Mirė se vini nė Web faqėn tonė.

 Nė kėtė web faqe mund tė gjeni informata mė tė hollėsishme rreth kompanisė sonė dhe atė qka ofrojmė ne.

Ndermrrja Prodhuese Sherbyese,,DINI,, ėshtė liqensuar pran Ministris se Tregtisė dhe Industrisė,dhe vepron sipas Ligjeve tė Ministris sė Ekonomi dhe Finacave tė Republikes se Kosoves.

Selia e Ndermarrjes gjendet nė Mushtishtė Komuna e Suharekes Mushtishtė/Suharekė,

  • Prodhimi
  • Aktiviteti bazė i Ndermarrjes sonė ėshtė prodhimi I dyrve dhe dritareve nga PVC , dhe te gjitha prodhimet te tjera varsisht nga kerkesat e tregut. Klienteles sonė ne I ofrojm prodhim cilsor me teknologjin prodhuese moderne tė Standartit Gjerman.
  • Ndermarrja jonė furnizimin e plastikes( lėdes se parė) e importon nga firma Gjermane: INOUTIC/GERMAN PROFILES / INGENEERING CREATIVITY
  • Mekanizmin kryesor pėr prodhimin e dyerve dhe dritarve,e dyer nė rrota e importojm nga Kompania Austriake ; Maco me seli nė Salzburg
  • Materiali tjeter percjells ( shtrafa,rezė pėr dyer te hyerjes etj.)nga Kompania nga Gjermania ,,Schüring”